Już otwarte! Darmowa wysyłka w Polsce dla zamówień od 150 zł.

Blog

6 powodów, dla których trzeba odwiedzić mój Showroom oraz dlaczego nie otworzyłam kawiarni w Warszawie

To naprawdę pierwszy taki showroom. Tu nie tylko kupisz ziarna. Możesz też ze mną pogadać, jak najlepiej je zaparzyć, żeby uzyskać pyszną kawę. Nawet jeśli z profesjonalnych sprzętów kawowych, masz tylko czajnik 🙂 A powodów do odwiedzin jest znacznie więcej!

  1. Kupisz pyszną kawę ziarnistą do domu, dopasowaną do Twoich kubków smakowych. Na miejscu możesz wybrać ziarna ze swojej ulubionej linii. „Biała owca” jest dla fanów napojów mlecznych oraz klasycznych smaków. „Czarny kruk” dla odkrywców nowych profili czarnych kaw. „Czarna owca” to kawy nietypowe i zadziorne. A „biały kruk” powstał dla najbardziej wymagających podniebień. Każdą z kaw mogę dla Ciebie zmielić na moim żółtym EK pod dowolną metodę parzenia. Wolisz owce czy kruki? Przekonaj się czytając więcej o każdej kategorii kaw! 

  2. Spotkamy się! Zazwyczaj jestem w showroom przy ul. Siedmiogrodzkiej 3/lok. U8 na warszawskiej Woli, w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16:00-19:00, a w soboty 10:00-14:00 (wtorki i niedziele nieczynne). Zdarzają się jednak wyjazdy na zawody i inne przygody, dlatego najlepiej przed wizytą sprawdzić na Google Maps. Tam zawsze aktualne dni i godziny otwarcia, albo na stories @sheepandraven, gdzie zmiany w grafiku ogłaszam. Wpadaj! Możesz mi zadać każde kawowe pytanie jakie Cię nurtuje, zbić piątkę albo zrobić selfie…

  3. Możesz wziąć udział w kawowych wydarzeniach, które uruchamiam już niebawem. Będą degustacje, warsztaty, pokazy itp. Jeśli chcesz być na bieżąco zasubkrybuj mój newsletter.

  4. Przy odrobinie szczęścia podpatrzysz, jak szykuję się do zawodów, albo robię cupping nowych kaw do oferty.

  5. Złapiesz zupełnie za free i bez zobowiązań super naklejkę owcy i kruka, albo kilka.

  6. Możesz tę przestrzeń również wynająć albo po prostu popatrzeć na wiele fajnych przedmiotów z historią i ikony dizajnu. Na przykład na fotel Halabala, komodę Wioletta z lat 70-tych wg projektu Wacława Leśniewskiego, stolik polskiej marki Salak, lampę zsyp, stołki od Fameg oraz kilka moich ulubionych trofeów, które też w sumie mają kawał ciekawej historii do opowiedzenia. Są też fotki z budowy mojego kawowego raju w Kotlinie Kłodzkiej!
    Możesz też poznać nowego członka załogi – mojego piesia Rudego. Podobno jest bardzo słodki.. (chyba jak śpi!) Ta rasa, czyli Nova Scotia Duck Tolling Retriever kocha rozpoznawać zapachy (tzw. noseworking), a trenują na pomarańczy, cynamonie i goździkach – dla mnie to brzmi jak profil smakowy całkiem pysznych ziarenek 😉

A dlaczego nie otworzyłam kawiarni tylko sklep z kawą?

Najbardziej to nie mam aktualnie na to czasu. Jakbym miała mieć kawiarnię, to chciałabym tam być stale. Kawa w moim miejscu musi być „po mojemu”. W Warszawie, gdzie obecnie stacjonuję, jest wiele świetnych miejsc i mam nadzieję, że niebawem będziecie mogli również w niektórych z nich pić kawy Sheep and Raven. Ale czy nie otworzę kawiarni nigdy? Nie! Planuję to zrobić już niebawem w Kotlinie Kłodzkiej. Tam zdecydowanie kawiarni brakuje. Liczę, że i tam się spotkamy.

Agnieszka Rojewska

08/01/2024

Treści dostępne na blogu są prezentacją opinii, poglądów, wiedzy lub doświadczenia autora, ale nie stanowią formy indywidualnego poradnictwa w jakiejkolwiek sprawie. Przed podjęciem decyzji w istotnej dla siebie sprawie, zawsze zasięgaj indywidualnej porady specjalisty.

Treści dostępne na blogu objęte są ochroną prawa autorskiego, a ich kopiowanie, powielanie, dalsze rozpowszechnianie lub inne korzystanie bez wyraźnej zgody autora jest zakazane i może skutkować odpowiedzialnością cywilną lub karną. W razie zainteresowania licencją na korzystanie z treści, napisz na adres hello@sheepandraven.com.

© 2024 Agnieszka Rojewska

Udostępnij artykuł:

Szukaj na blogu

Popularne tagi

Popularne wpisy

Zerknij na podobne wpisy

Stworzyłam bezpłatny kurs o alternatywnych metodach parzenia kawy. Dzięki niemu zamienisz swoje ziarna w coś pysznego!